O nas

Witajcie! Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę! Tu Kasia i Paweł Dopierała. Jesteśmy małżeństwem – stąd wiemy ile przygotowań, stresu wiąże się z Waszym wielkim i zapewne długo wyczekiwanym dniem ślubu. Realizujemy reportaże ślubne jako duet oraz osobno. Również sesje indywidualne i lookbooki nie są nam obce!

Ważne jest aby poznać bliżej swoich fotografów. Skąd u nas wzięło się zamiłowanie do fotografii?

Wszystko zaczęło się od Pawła, a raczej przeszło na niego z pokolenia na pokolenie. Łapanie ulotnych chwil na zdjęciach jest jego rodzinną tradycją. Ma on jakiś zmysł do uwieczniania kluczowych momentów. Co zresztą łatwo rozpoznać w galerii zdjęć. Pewnego lata nasze drogi się spotkały. Od zawsze lubiłam fotografię. Biegałam jako dziecko z aparatem na klisze. Paweł na nowo rozbudził pasję do tego wspaniałego zajęcia! A skoro to rodzinna tradycja… Gdy razem pojechaliśmy fotografować piękną okolice przy pałacu w Wąsowie w pewnym momencie Paweł ukląkł i wypowiedział pewne zdanie.

Odpowiedź brzmiała – „TAK!” Cóż innego miałam powiedzieć? ;-) Jesteśmy małżeństwem i połączyła nas fotografia. Ale dość tych pradawnych historyjek!

Poznajcie nas bliżej:
– Mamy dwa różne spojrzenia na te same chwile. Damskie oraz męskie. Moją uwagę przyciągają detale i szczegóły, a Pawła szersze perspektywy.

Poza tym nasze ,,spojrzenia" różnią się ze względu na wzrost :) Ja 163cm, a Paweł 200cm

Ja czasem coś ,,rozmyję", Paweł wszystko musi mieć ostre niczym brzytwa :)

Bardzo lubimy tańczyć i czasami Parze Młodej albo ich gościom udaje się wyciągnąć nas na parkiet.

Podczas sesji plenerowych towarzyszą nam różni przypadkowi goście, tworzą oni chwile o których też nie można zapomnieć!

Uwielbiamy przyrodę!

To po prostu My