Witajcie, cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę!

Tu Kasia i Paweł Dopierała. Jesteśmy małżeństwem – stąd wiemy ile przygotowań, stresu wiąże się z Waszym wielkim i zapewne długo wyczekiwanym dniem ślubu. Realizujemy reportaże ślubne jako duet oraz osobno. Również sesje indywidualne typu rodzinne,dziecięce czy ciążowe nie są nam obce!

Ważne jest aby poznać bliżej swoich fotografów. Skąd u nas wzięło się zamiłowanie do fotografii?

Wszystko zaczęło się od Pawła, a raczej przeszło na niego z pokolenia na pokolenie. Łapanie ulotnych chwil na zdjęciach jest jego rodzinną tradycją. Ma on jakiś zmysł do uwieczniania kluczowych momentów. Co zresztą łatwo rozpoznać w galerii zdjęć. Pewnego lata nasze drogi się spotkały. Od zawsze lubiłam fotografię. Biegałam jako dziecko z aparatem na klisze. Paweł na nowo rozbudził pasję do tego wspaniałego zajęcia! A skoro to rodzinna tradycja… Gdy razem pojechaliśmy fotografować piękną okolice przy pałacu w Wąsowie w pewnym momencie Paweł ukląkł i wypowiedział pewne zdanie.

Odpowiedź brzmiała – „TAK!” Cóż innego miałam powiedzieć? 😉 Jesteśmy małżeństwem i połączyła nas fotografia. Ale dość tych pradawnych historyjek!

Poznajcie nas bliżej:
– Mamy dwa różne spojrzenia na te same chwile. Damskie oraz męskie. Moją uwagę przyciągają detale i szczegóły, a Pawła szersze perspektywy.